Sledovat film
Čarodějky
online

Film Čarodějky
  Trailer  k filmu Čarodějky
Přehrajte si film Čarodějky HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 305 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Vypadají jako normální holky. Ale zkuste zjistit, co dělají po večerech. Hodina kouzel začíná ...
Když Sarah Baileyová poprvé vkročila do školy sv. Bernarda, věděla, že ji tam budou okukovat. Netušila ovšem, že tři nové spolužačky už na ni čekají. Koníčkem zlomyslné Nancy, zakomplexované Bonnie a potměšilé černé Rochelle je totiž čarodějnictví a už delší dobu pasou po čtvrté kamarádce do počtu. sarah se zdá, že má konečně opravdové přítelkyně, a je ochotná s nimi ledacos vyzkoušet. A kouzla začnou fungovat: Sarah ztrestá spolužáka Chrise, který ji zesměšnil, Rochelle si vyřídí účty s Laurou, která nesnáší černochy, Bonnie se konečně zbaví ohyzdných popálenin na zádech. lačná Nancy zase zatouží, aby do ní přešla síla mocného ducha... . Sarah brzy pochopí, že všechno zlé, co kamarádky s kouzly napáchaly, se dříve či později obrátí proti nim. Když kolem začnou umírat lidé, nechce už mít s čarodějnictvím nic společného. Nancy, Rochelle a Bonnie ji však nechtějí ze svého magického kruhu pustit. Sarah čeká souboj na život a na smrt s bývalými přítelkyněmi. A může z něj vyjít živá jen tehdy, když využije nebezpečných sil, kterých se chtěla navždycky vzdát...

Originální název:

The Craft

Žánr: Thriller, Horor
Režie: Andrew Fleming
Hrají a postavy: Fairuza Balková (Nancy Downsová), Robin Tunneyová (Sarah Baileyová), Neve Campbellová (Bonnie), Rachel Trueová (Rochelle), Skeet Ulrich (Chris Hooker), Assumpta Sernaová (Lirio)
Země: USA
Rok výroby: 1996
Hodnocení: 64 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Paramount Network 11.12.2023 20:00
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina