Sledovat film Call Girl online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Call Girl
  Trailer k filmu Call Girl   Sledovat 1443 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
Mikael Marcimain
Hrají a postavy:
Ruth Vega Fernandez (Sasha Muntze), Pernilla Augustová (Dagmar Glans), David Dencik (Aspen), Simon J. Berger (John), Kristoffer Joner (Sören Laurell-Wall), Josefin Asplund (synja Hansson)
Země:
Švédsko
Rok výroby:
2012
Popis:
Sociálně-politický thriller o Švédsku 70. let, v době sexuální i společenské revolty.

Film Call Girl je hraným debutem režiséra Mikaela Marcimaina, který se doma ve Švédsku proslavil jako režisér televizních seriálů a projektů. Ve své odvážné kinařské prvotině se inspiruje jedním z nejkontroverznějších politických skandálů, ve kterém bylo v 70. letech několik ministrů a politiků vlády Olofa Palmeho obviněno z využívání služeb v síti obchodu s prostitucí neplnoletých dívek pro vysoce postavené funkcionáře, businessmany a celebrity. Film odkrývá temnou stránku politicky neutrálního státu, ve kterém hnízdí svět třpytivých, erotických i striptýzových klubů a špinavých apartmánů, určených pro nelegální činnost, prostřednictvím příběhu mladé Iris z nejnižší vrstvy společnosti.
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski