Sledovat film Žena v černém online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Žena v černém
  Trailer k filmu Žena v černém   Sledovat 1567 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Horor, Thriller
Režie:
James Watkins
Hrají a postavy:
Emma Shorey (dívka Fisherová), Molly Harmon (dívka Fisherová), Ellisa Walker-Reid (dívka Fisherová), Sophie Stuckeyová (Stella Kippsová), Daniel Radcliffe (Arthur Kipps), Misha Handley (Joseph Kipps)
Scénář:
Jane Goldman
Země:
Velká Británie, Kanada, Švédsko
Rok výroby:
2012
Popis:
Věříte na duchy?

Právník Arthur Kipps odcestuje do vzdálené vesnice, aby vyřídil pozůstalost majitele rezidence Eel Marsh House. Pracuje sám ve starém sídle a postupně zjišťuje, že ve vesnici u sídla záhadně umírají děti. Pomstychtivá žena v černém začne ohrožovat i jeho rodinu. Kipps je nucen nalézt způsob, jak vraždám zamezit.
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko