Sledovat film Bratři online

Přehrajte si film Bratři online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1116 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Drama, Thriller, Válečný Bratři na !
  Trailer k filmu Bratři   Sledovat Bratři online
Žánr:
Drama, Thriller, Válečný
Režie:
Jim Sheridan
Hrají a postavy:
Tobey Maguire (Capt. Sam Cahill), Jake Gyllenhaal (Tommy Cahill), Natalie Portmanová (Grace Cahill), Sam Shepard (Hank Cahill), Mare Winninghamová (Elsie Cahill), Bailee Madisonová (Isabelle Cahill)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Jeho mladší bratr Tommy je jeho pravý opak, dokonce nějaký čas strávil ve vězení. Otec, který neskrývaně dává přednost svému úspěšnějšímu synovi, nemá pro Tommyho vlídné slovo a v rodině to pod zdánlivě klidným povrchem skřípe. Pak je Sam vyslán na vojenskou misi do Afghánistánu. Během plnění jednoho úkolu je jeho vrtulník sestřelen a Sam je prohlášen za mrtvého. Zdrcenou Grace utěšuje Tommy a navzdory své pověsti ukazuje, že je schopný se postarat o sebe i Samovu rodinu. Brzy začne být jasné, že vzájemné pocity válečné vdovy a jejího švagra se vyvíjejí možná až za hranice příbuzenských sympatií. Náhle se ale Sam vrací domů po utrpení stráveném v afghánském zajetí. Jim Sheridan věcně a s pochopením sleduje své hrdiny, vyhýbá se sentimentalitě i citovému vydírání a dokonale navozuje pomalu rostoucí napětí. Díky silnému námětu jeho dílo vypovídá stejně sugestivně jako původní film o proměně jedince, donuceného okolnostmi k zabití, ale i o tom, jak důležité jsou v mezních situacích empatie, láska a rodinná pouta.
Hodnocení:
71 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski