Film Božská Florence

Sledovat film
Božská Florence
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Fascinující pravdivý příběh o nejhorší zpěvačce na světě.
Meryl Streep v roli závratně bohaté ženy, jejímž jediným snem je zpívat. Bohužel její hudební nadání a hlas jsou jednoznačně příšerné. Když se v roce 1944 rozhodne uspořádat svůj velkolepý koncert v Carnegie Hall, její přítel a manažer Hugh Grant, který ji láskyplně chránil před krutou pravdou o jejím talentu, nyní čelí obtížné výzvě.

Žánr: Životopisný, Drama, Komedie
Režie: Stephen Frears
Hrají a postavy: Rebecca Fergusonová (Kathleen), Meryl Streepová (Florence Foster Jenkinsová), Hugh Grant (St Clair Bayfield), Simon Helberg (Cosme McMoon), Neve Gachev (kamarád of Florence), Nina Arianda (Agnes Stark)
Scénář: Nicholas Martin
Země: USA, Velká Británie
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 69 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko