Sledovat film Boj o oheň online

Přehrajte si film Boj o oheň HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, drama, historický Boj o oheň na STV2!
  Trailer k filmu Boj o oheň   Sledovat Boj o oheň online
Žánr:
dobrodružný, drama, historický
Režie:
Jean-Jacques Annaud
Hrají a postavy:
Everett McGill (Naoh), Ron Perlman (Amoukar), Nicholas Kadi (Gaw), Rae Dawn Chongová (Ika), Gary Schwartz (Rouka - The Ulam Tribe), Naseer El-Kadi (Nam - The Ulam Tribe)
Země:
Kanada, Francie, USA
Rok výroby:
1981
Popis:
Kdo ho vlastnil, přežil.

Jeden z nejambicióznějších experimentů 80. let slavného režiséra Jeana-Jacquese Annauda, který natočil hity jako Jméno růže, Sedm let v Tibetu, Nepřítel před branami nebo Medvěd. Podobně jako v Medvědovi se ve filmu téměř nemluví. Strastiplná cesta trojice pravěkých lidí za získaním ohně není jen snahou o přežití, ale i cestou za "polidštěním". Hrdinové začínají chápat pojmy jako láska, přátelství či smích. Vedle velkorysé režie (technicky obtížný film byl natočen za pouhých 13 týdnů), patří ke kladům filmu výrazná hudba, krásna kamera (kanadské, skotské a keňské exteriéry) a starostlivě vybraní herci.
Hodnocení:
74 %
Sledujte na:
STV2

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.