Sledovat film
Blikající světla
online

Film Blikající světla
  Trailer k filmu Blikající světla Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

I zločinci mají sny.
Útěk před obávaným bossem se pro čtveřici neúspěšných zlodějů stane nečekanou šancí, jak si splnit sny, o kterých nikdy nevěděli. Jensenův komediální debut černý jako tér. Torkild, vůdce gangu kodaňských zlodějíčků, prožívá těžkou krizi středního věku. Neví, kam dál. Do karet mu ale nahraje Muž z Fara, otrlý kriminálník, který ho najme spolu se třemi kumpány, aby ukradli kufr se čtyřmi miliony dánských korun. Čtyřlístek se rozhodne využít snadno nabytých peněz a uprchnout do Barcelony. Když na zoufalém útěku najdou polorozpadlý hostinec, rozhodnou se předstírat, že jsou noví majitelé. Ze hry se ale rychle stává skutečné odhodlání začít znovu a jinak.

Žánr: Komedie, Akční
Hrají a postavy: Søren Pilmark (Torkild), Sřren Pilmark (Torkild), Ulrich Thomsen (Peter), Mads Mikkelsen (Arne), Nikolaj Lie Kaas (Stefan), Sofie Grabolová (Hanne)
Země: Dánsko, Švédsko
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 76 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe + 15.1.2023 22:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська