Watch movie
Blikající světla
online

Film Blikající světla
  Trailer for movie Blikající světla Trailer
Watch movieBlikající světla HD online . Order Lepší.TV and watch 2 384 movies over the Internet on your TV or computer and 143 television stations with up to 100 days of archive and unlimited uploads. Have fun with goNET TV already in199 Kč!

Movie information

De har altid været på flugt - nu løber de for livet.
Útěk před obávaným bossem se pro čtveřici neúspěšných zlodějů stane nečekanou šancí, jak si splnit sny, o kterých nikdy nevěděli. Jensenův komediální debut černý jako tér. Torkild, vůdce gangu kodaňských zlodějíčků, prožívá těžkou krizi středního věku. Neví, kam dál. Do karet mu ale nahraje Muž z Fara, otrlý kriminálník, který ho najme spolu se třemi kumpány, aby ukradli kufr se čtyřmi miliony dánských korun. Čtyřlístek se rozhodne využít snadno nabytých peněz a uprchnout do Barcelony. Když na zoufalém útěku najdou polorozpadlý hostinec, rozhodnou se předstírat, že jsou noví majitelé. Ze hry se ale rychle stává skutečné odhodlání začít znovu a jinak.

Genre: Comedy, Action
Directed by: Anders Thomas Jensen
Starring: Søren Pilmark (Torkild), Sřren Pilmark (Torkild), Ulrich Thomsen (Peter), Mads Mikkelsen (Arne), Nikolaj Lie Kaas (Stefan), Sofie Grabolová (Hanne)
Screenplay: Anders Thomas Jensen
Country: Denmark, Sweden
Year: 2000
Score: 76 %
Play this program broadcasted on channel Film Europe + at 20.11.2022 10:05
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Yкраїнська Yкраїнська