Sledovat film Řezníci online

Přehrajte si film Řezníci online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1443 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Řezníci
  Sledovat Řezníci online
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Anders Thomas Jensen
Hrají a postavy:
Nikolaj Lie Kaas (Bjarne / Eigil), Mads Mikkelsen (Svend), Line Kruseová (Astrid), Ole Thestrup (Holger), Bodil Jorgensenová (Tina), Aksel Erhardtsen (pastor Villumsen)
Země:
Dánsko
Rok výroby:
2003
Popis:
Uložte svoje problémy k ledu.

Svend a Bjarne pracují v malém dánském městečku jako řezníci. A protože už je nebaví poslouchat urážky svého šéfa, rozhodnou se pro založení vlastního malého krámku. Začátky podnikáni jsou značně bezútěšné, protože lidé se zelenému řeznictví zdaleka vyhýbají. Několik náhod ale pomůže traumatizované dvojici k získání velké zakázky. Štěstí jim přeje. I proto, že pánové objeví tajnou ingredienci, která řeší skoro všechny problémy. Její přísun nicméně obnáší to, že ve městě začnou záhadně mizet lidé.
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski