Film Blbý a blbější

Sledovat film
Blbý a blbější
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Dva kamarádi Jim Carrey a Jeff Daniels se vydávají na bláznivý výlet napříč Amerikou a svou blbostí ničí celé okolí...
Lloyd Christmas pracuje jako řidič luxusní limuzíny, svěřený vůz se však snaží využívat i k okouzlování dívek, což se mu však moc nedaří. Harry Dunne zase pracuje jako řidič pro psí kadeřnictví - jeho dodávka je upravena do podoby psí hlavy, podobně vypadá i jeho pracovní oděv. Oba přátelé doufají, že si zanedlouho našetří na vysněný obchod s červy. Pak ovšem Harry přiveze psíky upravené na výstavu upatlané a dostane vyhazov. Podobně dopadne i Lloyd, když veze na letiště půvabnou Mary Swansonovou a svěřený vůz v okouzlení nabourá. Všimne si, že dívka zapomněla u letištního eskalátoru svůj kufřík, marně se ji však pokouší dohonit. Lloyd ovšem netuší, že v kufříku je výkupné, jež Mary domluveným způsobem předávala únoscům...

Žánr: Komedie, Dobrodružný
Režie: Peter Farrelly, Bobby Farrelly
Hrají a postavy: Jim Carrey (Lloyd Christmas), Jeff Daniels (Harry Dunne), Lauren Hollyová (Mary Swansonová), Mike Starr (Joe Mentaliano), Karen Duffyová (J.P. Shay), Charles Rocket (Nicholas Andre)
Scénář: Bobby Farrelly, Bennett Yellin, Peter Farrelly
Země: USA
Rok výroby: 1994
Hodnocení: 71 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko