Sledovat film
Bláznivá dovolená v Las Vegas
online

Film Bláznivá dovolená v Las Vegas
  Trailer k filmu Bláznivá dovolená v Las Vegas Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Rodina Griswoldů míří do Las Vegas: V tomto městě bohatství a zábavy zažije podařená rodinka nové nevšední dobrodružství.
Štěstí, které tentokrát umožní Clarkovi hnát rodinu na další dokonale nezapomenutelnou dovolenou, má podobu zvláštní prémie, vyplacené za práci na novém konzervačním prostředku. A kam vyrazit, když má člověk peníze a žije v Americe? No přece do Las Vegas, města štěstěny, blikavých neonů, roztočených rulet, jednorukých banditů a četných překvapení. Zejména těch čeká na Griswoldovi nepřeberně. Zatímco Ellen svádí blonďatý krasavec s červeném Ferrari Wayn Newton, Clark dokáže prohrát všechny rodinné peníze. Pak objeví Audrey, jak společně se sestřenicí Vickie tančí ve velmi podivném nočním podniku a sám málem zlikviduje blízkou přehrad. Je jisté, že je nejvyšší čas, vrátit se domů.

Žánr: Komedie
Režie: Stephen Kessler
Hrají a postavy: Chevy Chase (Clark Wilhelm Griswold), Beverly D'Angeloová (Ellen Priscilla Ruth Smith Griswoldová), Randy Quaid (Bratranec Eddie), Ethan Embry (Russell 'Rusty' Griswold), Marisol Nicholsová (Audrey Griswoldová), Miriam Flynnová (Sestřenice Catherine)
Scénář: Elisa Bell, Bob Ducsay
Země: USA
Rok výroby: 1997
Hodnocení: 60 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 6.6.2022 06:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko