Sledovat film Billy Madison online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Billy Madison
  Trailer k filmu Billy Madison   Sledovat 1472 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Tamra Davis
Hrají a postavy:
Adam Sandler (Billy Madison), Darren McGavin (Brian Madison), Bridgette Wilsonová (Veronica Vaughnová), Bradley Whitford (Eric Gordon), Josh Mostel (Max Anderson), Norm MacDonald (Frank)
Země:
USA
Rok výroby:
1995
Popis:
Rozmařilý syn hotelového magnáta se musí vrátit zpátky do školy a zvládnout znovu všechny třídy. Jinak totiž přijde o otcovu firmu.

Má zdědit rodinné miliony, ale chová se tak nezodpovědně, že mu hrozí vydědění. A tak Billymu nezbývá než se vrátit zpět do školních lavic a znovu získat otcovu důvěru, rodinnou firmu a taky lásku své krásné učitelky!
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski