Sledovat film
Banger
online

Film Banger
Přehrajte si film Banger HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 499 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Banger

Divoká rapová jízda, která v příběhu jednoho zběsilého večera a zcela ojedinělými filmařskými postupy zrcadlí podobu i iluze dnešní nejmladší generace.
More, víš, jak je těžký dostat se mezi top hráče? Oponuje Láďa svému nejlepšímu kamarádovi Alexovi, který je odhodlaný udělat vše pro to, aby natočil hit s uznávaným raperem. Na obzoru se konečně rýsuje slibná příležitost, je tu ale menší problém. Stojí hromadu peněz a Alex zrovna sekl s dealováním. Adrenalinová jízda plná rapu a drog začíná.

Originální název:

BANGER.

Žánr: Drama
Režie: Adam Sedlák
Hrají a postavy: Adam Mišík (Alex), Marcel Bendig (Lada), Sergei Barracuda (Sergei Barracuda), Anna Fialová (Sara), Jan Révai (Ivan), Alfonso Lupi (Ilir)
Scénář: Adam Sedlák
Rok výroby: 2022
Hodnocení: 67 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 19.11.2023 22:16

Recenze filmu Banger:

Překvapivě celkem dobrý digitální počin z Čech, na něhož mě nejvíc upozornila proměněná nominace na nejlepšího vedlejšího herce Marsella Bendiga, což mi přišlo v první chvíli jako docela zajímavý úkaz. I výkon Mišíka byl nad očekávání dobrý. Celé to prostředí a téma bylo sice něco, co jde úplně mimo mě snad ve všech ohledech, ale vesměs mě na tom nic moc neštvalo. Na bedrech to fakt táhnou ty herecké výkony a vizuál, který dodává na autentičnosti. Některé scény byly v momentech extrémně vtipné a to na filmech cením nejvíc, když se vtip povede. Naa druhou stranu dobře funguje i ta temná struna, takže za mě pěkná vyváženost.
20% clockworklady
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina