Sledovat film Válka bez pravidel online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Válka bez pravidel
  Trailer k filmu Válka bez pravidel   Sledovat 1556 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Krimi, Thriller
Režie:
J.C. Chandor
Hrají a postavy:
Oscar Isaac (Abel Morales), Jessica Chastainová (Anna Morales), David Oyelowo (Lawrence), Alessandro Nivola (Peter Forente), Albert Brooks (Andrew Walsh), Elyes Gabel (Julian)
Scénář:
J.C. Chandor
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Drama se odehrává v roce 1981 v New Yorku. Příběh se soustředí na život a rodinu imigranta Abela Moralese. Moralesovci se snaží využít všechny příležitosti k rozšíření svého podnikání, ale setkávají se s každodenním násilím, korupcí a nespravedlností.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko