Sledovat film Bandolero online

Přehrajte si film Bandolero HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online western Bandolero na ČT2!
  Trailer k filmu Bandolero   Sledovat Bandolero online
Žánr:
western
Režie:
Andrew V. McLaglen
Hrají a postavy:
James Stewart (Mace Bishop), Dean Martin (Dee Bishop), Raquel Welchová (Maria Stonerová), George Kennedy (Sheriff Johnson), Andrew Prine (Roscoe Bookbinder), Will Geer (Pop Chaney)
Země:
USA
Rok výroby:
1968
Popis:
Lupič Dee Bishop a jeho banda se pokusí vykrást banku v městečku Val Verde. Šerif Johnson však muže zajme a soudce je za jejich zločin odsoudí k smrti. Když se v blízkém San Antoniu o chystané popravě dozví MacE Bishop, chce mladšího bratra zachránit za každou cenu. Na cestě do Val Verde si proto počká na kata, jenž má vykonat rozsudek.
Právě od něj si "vypůjčí" šaty a v přestrojení pak odsouzencům pomůže utéct přímo z pod šibenice. Jako rukojmí si sebou Dee Bishop vezme krásnou Marii Stonerovou, do níž je zamilován stárnoucí šerif Johnson. Ten také povede trestnou výpravu za uprchlíky, kteří mají namířeno na texasko-mexické hranice a území, kde neomezeně vládnou tlupy banditů, tzv. bandoleros.
Hodnocení:
66 %
Sledujte na:
ČT2 ČT2 Archív a všechna videa pořadů televize ČT2 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski