Sledovat film Balada o vojakovi online

Přehrajte si film Balada o vojakovi HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický, válečný Balada o vojakovi na STV2!
  Trailer k filmu Balada o vojakovi   Sledovat Balada o vojakovi online
Žánr:
drama, romantický, válečný
Režie:
Grigori Chukhrai
Hrají a postavy:
Vladimir Ivashov (Pvt. Alyosha Skvortsov), Zhanna Prokhorenkoová (Shura), Antonina Maksimova (mother), Nikolaj Krjučkov (general), Yevgeni Urbansky (Vasya), Elza Lezhdeyová (invalid's wife)
Země:
Rusko
Rok výroby:
1959
Popis:
Ruský voják Aljoša Skvortsov, je jedním z mnoha, kteří bojuje proti fašistům za osvobození své země. Není ani dekorovaný hrdina, ani neohrožený, neprůstřelný válečník, ale jen obyčejný chlapec, který je vyděšený při spatření prvního nepřátelského tanku. Za své zásluhy v boji je Aljoša odměněn dvěma dny volna, aby mohl navštívit svou matku. Na své cestě domů, potká mnoho různých lidí poznamenaných válkou a je připraven každému pomoci, což mu dá jen pár minut, které může strávit se svou matkou. Pár slov, objetí a jede zpátky na frontu, ze které už se nikdy nevrátí.
Hodnocení:
79 %
Sledujte na:
STV2 STV2 Archív a všechna videa pořadů televize STV2 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski