Sledovat film Sissi online

Přehrajte si film Sissi online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1401 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Sissi
  Trailer k filmu Sissi   Sledovat Sissi online
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický
Režie:
Ernst Marischka
Hrají a postavy:
Romy Schneiderová (princezna Elisabeth v Bavorsku, později Kaiserin E), Karlheinz Böhm (Kaiser Franz Joseph), Magda Schneiderová (vévodkyně Ludovika v Bayernu jako Vickie), Uta Franzová (princezna Helene v Bayernu jako Nene), Gustav Knuth (vévoda Max v Bavorsku), Vilma Degischerová (arcivévodkyně Sophie, matka Franze Josefa)
Scénář:
Ernst Marischka
Země:
Rakousko
Rok výroby:
1955
Popis:
Arcivévodkyně Sofie hledá vhodnou ženu pro svého syna, rakouského císaře Franze Josefa. Volba padne na Nené, nejstarší dceru její sestry Ludoviky. Helenina mladší sestra Sissi doprovází Helenu a Ludoviku na výletu do Bad Ischlu, kde se mají Nené a mladý císař poznat . Po příjezdu do Bad Ischlu se točí vše kolem Nené. Aby Sissi unikla tomuto zmatku, jde rybařit. Přitom se potká s císařem Franzem Josefem, který je ihned unesen její přirozeností a krásou...
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko