Film Emma

Sledovat film
Emma
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Gwyneth Paltrowová jako dívka, která věděla, jak by se měl točit svět.
Byla bohatá, chytrá, půvabná a překypovala laskavostí k celému světu. Po sňatku své moudré vychovatelky se však ocitla bez dozoru dospělé autority, neboť její matka již dávno zemřela a otec nedokázal rozmarům své dcery vzdorovat. A tak zcela povolila své touze přemoudřele manipulovat svým okolím, neboť si byla jista tím, že jen ona sama dokáže správně odhadnout, kdo se ke komu hodí a kdo si koho naopak vůbec vzít nemůže. A přitom si jaksi neuvědomovala, že i ona sama by se mohla pro leckterého muže stát objektem touhy, tou jedinou vyvolenou...

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Douglas McGrath
Hrají a postavy: Gwyneth Paltrowová (Emma Woodhouse), James Cosmo (pan Weston), Greta Scacchiová (paní Weston), Alan Cumming (pan Elton), Denys Hawthorne (pan Woodhouse), Sophie Thompsonová (Miss Bates)
Scénář: Douglas McGrath
Země: Velká Británie, USA
Rok výroby: 1996
Hodnocení: 66 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko