Sledovat film
Emma
online

Film Emma
  Trailer k filmu Emma Trailer
Přehrajte si film Emma online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 449 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Gwyneth Paltrowová jako dívka, která věděla, jak by se měl točit svět.
Byla bohatá, chytrá, půvabná a překypovala laskavostí k celému světu. Po sňatku své moudré vychovatelky se však ocitla bez dozoru dospělé autority, neboť její matka již dávno zemřela a otec nedokázal rozmarům své dcery vzdorovat. A tak zcela povolila své touze přemoudřele manipulovat svým okolím, neboť si byla jista tím, že jen ona sama dokáže správně odhadnout, kdo se ke komu hodí a kdo si koho naopak vůbec vzít nemůže. A přitom si jaksi neuvědomovala, že i ona sama by se mohla pro leckterého muže stát objektem touhy, tou jedinou vyvolenou.

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Douglas McGrath
Hrají a postavy: Gwyneth Paltrowová (Emma Woodhouse), James Cosmo (pan Weston), Greta Scacchiová (paní Weston), Alan Cumming (pan Elton), Denys Hawthorne (pan Woodhouse), Sophie Thompsonová (Miss Bates)
Scénář: Douglas McGrath
Rok výroby: 1996
Hodnocení: 70 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська