Sledovat film Emma online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Emma
  Trailer k filmu Emma   Sledovat 1443 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Douglas McGrath
Hrají a postavy:
Gwyneth Paltrowová (Emma Woodhouse), James Cosmo (pan Weston), Greta Scacchiová (paní Weston), Alan Cumming (pan Elton), Denys Hawthorne (pan Woodhouse), Sophie Thompsonová (Miss Bates)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
1996
Popis:
Gwyneth Paltrowová jako dívka, která věděla, jak by se měl točit svět.

Byla bohatá, chytrá, půvabná a překypovala laskavostí k celému světu. Po sňatku své moudré vychovatelky se však ocitla bez dozoru dospělé autority, neboť její matka již dávno zemřela a otec nedokázal rozmarům své dcery vzdorovat. A tak zcela povolila své touze přemoudřele manipulovat svým okolím, neboť si byla jista tím, že jen ona sama dokáže správně odhadnout, kdo se ke komu hodí a kdo si koho naopak vůbec vzít nemůže. A přitom si jaksi neuvědomovala, že i ona sama by se mohla pro leckterého muže stát objektem touhy, tou jedinou vyvolenou...
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski