Sledovat film Až najdu domov online

Přehrajte si film Až najdu domov online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1554 filmů a 125 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!
Film Až najdu domov
  Sledovat Až najdu domov online a 125 stanic za 1 Kč
Žánr:
Drama, Rodinný
Režie:
Paul Sirmons
Hrají a postavy:
Julie Harrisová (Carlotta), Dan Byrd (Cory), Mickey Rooney (Boss Ed), Charles Nelson Reilly (Dinghy), Tom Nowicki (Dan), Robin O'Dellová (Michelle)
Scénář:
Gary Rogers
Země:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Je lepší být v cirkuse jako doma! To zjistil malý chlapec, který spolu s babičkou začal cirkus navštěvovat a začal tam i pracovat.

Příběh o setkání opuštěného chlapce a opuštěné staré ženy. Cory byl už v několika náhradních rodinách a teď je u Sáry a Dana. Se skupinkou dalších opuštěných dětí zpívají v starobinci. Tam se Cory seznámí se starou Carlottou, která prožila mládí v cirkuse. Carlotta vypráví Corymu o krásných cirkusáckých letech a celkem změní chlapcův život...
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko