Sledovat film Avengers: Age of Ultron online

Přehrajte si film Avengers: Age of Ultron online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, fantasy, science fiction, thriller Avengers: Age of Ultron na !
  Trailer k filmu Avengers: Age of Ultron   Sledovat Avengers: Age of Ultron online
Žánr:
akční, dobrodružný, fantasy, science fiction, thriller
Režie:
Joss Whedon
Hrají a postavy:
Robert Downey Jr. (Tony Stark / Iron man), Chris Hemsworth (Thor), Mark Ruffalo (Bruce Banner / Hulk), Chris Evans (Steve Rogers / Kapitán Amerika), Scarlett Johanssonová (Natasha Romanoffová / Black Widow), Jeremy Renner (Clint Barton / Hawkeye)
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Pokus miliardáře Tonyho Starka oživit program na udržení celosvětového míru skoční nezdarem a největší hrdinové světa, včetně Iron Mana, Kapitána Ameriky, Thora, Neuvěřitelného Hulka, Black Widow a Hawkeye musí čelit děsivému nebezpečí. V sázce je osud celé planety. Povstane zlovolný Ultron a jenom Avengers mu mohou zabránit v uskutečnění ďábelských plánů. Nová křehká spojenectví a nečekané zvraty jsou zárukou vzrušujícího a jedinečného akčního dobrodružství globálních rozměrů.
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.