Sledovat film Avalon online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Avalon
  Trailer k filmu Avalon   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
Axel Petersén
Hrají a postavy:
Johannes Brost (Janne), Peter Carlberg (Klas), Léonore Ekstrand (Jackie), Charlotte Wandt (Agnes), August Fredrik (Michel), Stefan Huynh (Tommy)
Scénář:
Axel Petersén
Země:
Švédsko
Rok výroby:
2011
Popis:
O ztracených šedesátiletých snílcích, neschopných dospět a přijmout zodpovědnost za své činy.

Janne, 60 letý pořadatel party akcí, připravuje noční klub na výroční tenisový týden v malém přímořském městě Båstad. Za společnici má svoji starší sestru Jackie. Pár dní před klubovou premiérou způsobí Janne katastrofickou nehodu a jeho vzrůstající zoufalství ho čím dál tím více vtahuje do temné spirály, ze které není úniku.
Hodnocení:
54 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko