Sledovat film Au Pair aneb Slečna na hlídání online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Au Pair aneb Slečna na hlídání
  Trailer k filmu Au Pair aneb Slečna na hlídání   Sledovat 1536 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Rodinný, Romantický
Režie:
Mark Griffiths
Hrají a postavy:
Gregory Harrison (Oliver Caldwell), Heidi Lenhartová (Jennifer 'Jenny' Morgan), Jane Sibbettová (Vivian Bergerová), Katie Voldingová (Katie Caldwell), Jake Dinwiddie (Alex Caldwell), John Rhys-Davies (Nigel Kent)
Země:
USA, Maďarsko
Rok výroby:
1999
Popis:
Americká rodinná komedie o mladé vychovatelce, příliš zaměstnaném otci a dětech, které nakonec přece jen poznají, která je ta pravá.

Jenny, která přijala pracovní nabídku ředitele obchodní společnosti v Paříži, se omylem ocitá v pozici vychovatelky jeho dětí. Podaří se jí získat si přízeň rozmazleného Alexe a Kate a zároveň čelit nástrahám žárlivé snoubenky jejich otce?
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski