Sledovat film Au Pair aneb Slečna na hlídání online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Au Pair aneb Slečna na hlídání
  Trailer k filmu Au Pair aneb Slečna na hlídání   Sledovat 1569 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie, Rodinný, Romantický
Režie:
Mark Griffiths
Hrají a postavy:
Gregory Harrison (Oliver Caldwell), Heidi Lenhartová (Jennifer 'Jenny' Morgan), Jane Sibbettová (Vivian Bergerová), Katie Voldingová (Katie Caldwell), Jake Dinwiddie (Alex Caldwell), John Rhys-Davies (Nigel Kent)
Scénář:
Jeff Sherman, Cheryl Saban
Země:
USA, Maďarsko
Rok výroby:
1999
Popis:
Americká rodinná komedie o mladé vychovatelce, příliš zaměstnaném otci a dětech, které nakonec přece jen poznají, která je ta pravá.

Jenny, která přijala pracovní nabídku ředitele obchodní společnosti v Paříži, se omylem ocitá v pozici vychovatelky jeho dětí. Podaří se jí získat si přízeň rozmazleného Alexe a Kate a zároveň čelit nástrahám žárlivé snoubenky jejich otce?
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko