Film Deník princezny 2: Královské povinnosti

Sledovat film
Deník princezny 2: Královské povinnosti
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Pokračování úspěšného filmu Deník princezny.
Od chvíle, kdy jsme se rozloučili s princeznou Miou na konci filmu Deník princezny, uplynulo pět let. Mia se mezitím stala okouzlující mladou ženou a je připravena vyrazit do Genovie, aby přijala svou roli ve zdejší královské rodině. Po příjezdu do paláce však zjistí, že její dny v roli princezny jsou sečteny - brzy přijde o svůj diadém a bude si muset nasadit královskou korunu. Jako by nestačilo, že se musí na své vládnutí pořádně připravit, je nyní Mia velmi žádaná. Starý genovijský zákon totiž vyžaduje, aby se budoucí královna ještě před svou korunovací vdala, a Mia proto nyní čelí nekonečné přehlídce nápadníků - a hledání toho pravého se pochopitelně neobejde bez spousty komických situací.

Žánr: Komedie, Rodinný, Romantický
Režie: Garry Marshall
Hrají a postavy: Anne Hathawayová (Mia Thermopolisová), Julie Andrewsová (Královna Clarisse Renaldiová), Hector Elizondo (Joe), John Rhys-Davies (Viscount Mabrey), Heather Matarazzová (Lilly Moscovitzová), Chris Pine (Nicholas Devereaux)
Scénář: Meg Cabot, Gina Wendkos, Shonda Rhimes
Země: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 58 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko