Sledovat film Atomová katedrála online

Přehrajte si film Atomová katedrála online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Atomová katedrála na CS Film!
  Sledovat Atomová katedrála online
Žánr:
drama
Režie:
Jaroslav Balík
Hrají a postavy:
Jiří Krampol (Ing. Vladimír Hlavác), Ota Sklenčka (Chairman Ferster), Josef Vinklář (Chairman Milý), Václav Bouska (Foreman Mildberger), Bohumila Dolejšová (Vancurová), Jana Eichlerová (TV reporter)
Země:
Československo
Rok výroby:
1984
Popis:
Pozdně normalizační film Jaroslava Balíka, ve své době pozitivně hodnocený jako příklad angažované tvorby, se pokouší navodit téma příkladné komunistické morálky, prohlašující práci na první potřebu člověka. Vznáší požadavek na osobní zodpovědnost každého člověka na kterémkoli článku řízení, plakátovitě odmítá kariéristické prospěchářství - proto hlavní hrdina inženýr Hlaváč (Jiří Krampol), tvrdohlavě prosazující poctivost v jednání i rozhodování, se stává, naštěstí jen dočasně, obětním beránkem, když svěřená velkostavba atomové elektrárny nepokračuje předpokládaným tempem. Film se vyznačuje krajním zjednodušováním pohnutek v zaměstnání i rodinném zázemí, postavy jsou posouvány k černobílému zobrazení, které je vymezuje ve veškerých činnostech
Hodnocení:
18 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.