Sledovat film
Anděl s ďáblem v těle
online

Film Anděl s ďáblem v těle
  Trailer  k filmu Anděl s ďáblem v těle
Přehrajte si film Anděl s ďáblem v těle HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 483 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Anděl s ďáblem v těle

Nediskrétní komedie z diskrétního života
V šantánu na zámečku Riviera se baví pánové z lepší společnosti. Elegantní zaměstnavatelka děvčat Gábi Stolařová, zvaná madam, dbá na hladký chod svého podniku. Do Riviery přichází hledat práci bývalá studentka a příležitostná operetní zpěvačka Renáta Vaňková. Madam ihned odhadne, že tato dívka se sebejistým chováním, přitažlivým tělem a andělsky nevinným obličejem bude pro její luxusní nevěstinec silným magnetem..

Hrají a postavy: Zdena Studénková (Renáta), Božidara Turzonovová (Madam), Karel Heřmánek (Bulis), Miloš Kopecký (Boura), Radoslav Brzobohatý (Sulc), Josef Vinklář (Nikodým)
Rok výroby: 1983
Hodnocení: 58 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 3.12.2023 21:50

Recenze filmu Anděl s ďáblem v těle:

Vtipná komedie z hambatého prostředí a seriózních hostech tohoto zařízení.
60% rt12
Na tento film se kdykoli ráda znovu podívám.Výborné obsazení-především Zdena Studénková, ale i všechny herečky v rolích "přítulných společnic". Na prvním místě ale patří vyzdvihnout především hudba-spousta krásných písniček a hudebních ni tanečních čísel. Moje oblíbená scéna je dražba anděla i celý Renatin přijímací pohovor. Je to příjemná variace na klasické téma červené knihovny - jak chudá holka ke štěstí přišla :-) Rozhodně si nenechím tento film ujíit v televizi.
70% linduskaL
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina