Sledovat film Hráč online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Hráč
  Trailer k filmu Hráč   Sledovat 1434 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
Ignas Jonynas
Hrají a postavy:
Vytautas Kaniusonis (Vincentas), Oona Mekas (Ieva), Rimas Blockis (Dambrauskas), Giedre Giedraityte (Zinaida), Valerijus Jevsejevas (Kaziukas), Lukas Kersys (Poviliukas)
Scénář:
Ignas Jonynas, Kristupas Sabolius
Země:
Lithuania, Litva
Rok výroby:
2013
Popis:
Hra s lidským životem je pro něho skvělým kšeftem.

Vincentas je nejlepším lékařem záchranné služby, který má jednu silnou vášeň - gamblerství. Rychle vydělané peníze ještě rychleji utrácí, a tak se brzy dostává do problémů. Rozjede tedy hru, kdy se záchranáři vsází mezi sebou o to, který z pacientů daný týden zemře. Čím těžší zranění, tím vyšší šance na výhru. Hra začne nabírat širších rozměrů a Vincentas drží bank. Jeho nová záliba se však nelíbí jeho milence, a v sázce jsou nejen život a smrt, ale také láska.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko