Film Americká reportérka

Sledovat film
Americká reportérka
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Tina Fey vás rozesměje, až to bude bolet.
Novinářka Kim Bakerová už má dost své rutinní práce, a tak se rozhodne opustit newyorskou redakci a coby válečná zpravodajka se vydává na nebezpečnou misi do Afghánistánu. Ocitá se daleko od domova i známého pohodlí a zažívá kulturní šok. Zároveň nachází přátele, kteří jí pomáhají se v novém prostředí zorientovat: dobrodružnou australskou korespondentkou, pragmatického plukovníka a okouzlujícího skotského fotografa. Uprostřed chaosu odhaluje Kim svou skutečnou sílu a riskuje vše, aby přišla s dobrou reportáží.

Žánr: Životopisný, Drama, Komedie, Válečný
Režie: Glenn Ficarra, John Requa
Hrají a postavy: Tina Feyová (Kim Barker), Margot Robbie (Tanya), Martin Freeman (Iain MacKelpie), Alfred Molina, Christopher Abbott (Fahim Ahmadzai), Billy Bob Thornton (Hollanek)
Scénář: Kim Barker, Robert Carlock
Země: USA
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 67 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko