Sledovat film Amarcord online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Amarcord
  Trailer k filmu Amarcord   Sledovat 1313 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Federico Fellini
Hrají a postavy:
Pupella Maggiová (Miranda Biondi, Tittova matka), Armando Brancia (Aurelio Biondi, Tittův otec), Magali Noëlová (Gradisca, kadeřnice), Ciccio Ingrassia (Teo - šílený strýc), Nando Orfei (Patacca, Tittův strýc), Luigi Rossi (právník)
Země:
Itálie, Francie
Rok výroby:
1973
Popis:
Klukovské lumpárny, první sexuální zkušenosti, zoufalá láska k luxusní prostitutce - to vše objektivem špičkového režiséra Federica Fellini. Felliniho autobiografický film Amarcord se odehrává v Rimini, režisérově rodišti, ve 30. letech. Felini ve filmu vzpomíná na své dospívání, k němuž nutně náleží třeba i první erotické zážitky, tajné návštěvy kina či platonická láska.
Hodnocení:
79 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski