Sledovat film Agent z Hongkongu online

Přehrajte si film Agent z Hongkongu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1051 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, komedie, thriller Agent z Hongkongu na !
  Trailer k filmu Agent z Hongkongu   Sledovat Agent z Hongkongu online
Žánr:
akční, komedie, thriller
Režie:
Teddy Chan
Hrají a postavy:
Jackie Chan (Buck Yuen), Eric Tsang (Many Liu), Vivian Hsuová (Yong), Min Kimová (Carmen Wongová), Hsing-kuo Wu (Lee Sang-Zen), Murat Yilmaz (Celik)
Země:
Hong Kong
Rok výroby:
2001
Popis:
Hongkongský prodavač Bei sní o dobrodružství a jednou si všimne mužů, kteří chtějí vyloupit klenotnictví. Po jeho zásahu policie zloděje chytí, a publicita k němu přivede soukromého detektiva, který ho přesvědčí, že je ztraceným synem bohatého korejského obchodníka. Když Bei navštíví svou rodinu, s úžasem zjistí, že jeho rodiče byli tajní agenti, a musí jít do Turecka objevit zdroj nebezpečné drogy dřív, než se dostane do rukou překupníků. Zaplétá se do nebezpečné hry na kočku a myš, ve které jde o život!
Hodnocení:
58 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski