Sledovat film 6. Batalion online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film 6. Batalion
  Trailer k filmu 6. Batalion   Sledovat 1530 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Válečný
Režie:
John Dahl
Hrají a postavy:
Benjamin Bratt (Lt. Colonel Mucci), James Franco (Kapitán Prince), Robert Mammone (Kapitán Fisher), Max Martini (Sgt. Sid Top Wojo), James Carpinello (Cpl. Aliteri), Mark Consuelos (Cpl. Guttierez)
Země:
USA, Austrálie
Rok výroby:
2005
Popis:
Děj se odehrává na Filipínách v roce 1945. Vypráví skutečný příběh 6. batalionu, který se pod vedením podplukovníka Henryho Mucciho a kapitána Prince, vydává na troufalou záchrannou misi, i když v ní nemají téměř žádné vyhlídky. Vojáci totiž musí proniknout třicet mil za nepřátelskou linii a osvobodit pět set amerických válečných zajatců z neblaze proslulého japonského zajateckého tábora Cabanatuan. V sázce je úplně všechno...
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski