Sledovat film 22 výstřelů online

Přehrajte si film 22 výstřelů online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1098 filmů a 107 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film 22 výstřelů
  Trailer k filmu 22 výstřelů   Sledovat 22 výstřelů online
Žánr:
Akční, Krimi, Thriller
Režie:
Richard Berry
Hrají a postavy:
Jean Reno (Charly Matte?), Kad Merad (Tony Zacchia), Jean-Pierre Darroussin (Martin Beaudinard), Marina Foisová (Marie Goldman), Joey Starr (Le pistachier), Richard Berry (Aurelio Rampoli)
Země:
Francie
Rok výroby:
2010
Popis:
Tahle krev nikdy nezaschne.

Charismatický Jean Reno jako Charly Matteï hraje ve francouzském thrilleru bývalého mafiána, který poslední tři roky vede klidný život v ústraní a věnuje se své rodině. Jednoho rána ho na parkovišti přepadnou maskovaní muži a zasáhnou 22 kulkami. On však střelbu přežije a jeho krutá pomsta na sebe nenechá dlouho čekat. Minulost Matteïa dožene, když se objeví jeho kamarád z dětství. Přísahali si věrnost na život a na smrt, ale věci se mají po letech jinak... Film vypráví o podsvětí francouzské mafie v Marseille. Režisér Richard Berry staví na části románu L´lmmortel. Film je fikcí založenou na faktech a realitě každodenního života.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski