Sledovat film
Alibi na vodě
online

Film Alibi na vodě
  Trailer  k filmu Alibi na vodě
Přehrajte si film Alibi na vodě HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 303 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Kriminalista Tůma opět řeší případ záhadné vraždy, tentokrát v prostředí filmařů a manekýnek.
Alibi na vodě navazuje postavami kriminalistů Tůmy a Líbala na předchozí dva filmy režiséra Vladimíra Čecha 105% alibi a Kde alibi nestačí, v nichž alibi podezřelých hrálo hlavní roli. Děj třetího záhadného případu je zasazen do atraktivního prostředí filmařů a manekýnek. Režisér Konrád chce natočit pátrání policistů v novém kriminálním filmu experimentální dokumentární metodou. Na opuštěném hausbótu na přehradě nechá zmizet svou hrdinku a tajně natáčí práci policie. Pokus však skončí tragicky, dívka je skutečně zavražděna. Všichni podezřelí mají alibi, zde doslova na vodě. Řešení případu je však velmi vtipné a originální.

Žánr: Drama, Krimi
Režie: Vladimír Čech
Hrají a postavy: Karel Höger (Kapitán Tůma), Josef Bek (Lízal), Otomar Krejča (Ředitel), Oldřich Nový (Fotograf), Eva Kubešová, Josef Beyvl
Rok výroby: 1965
Hodnocení: 66 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 12.11.2023 22:20
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina