Sledovat film Alibi na vodě online

Přehrajte si film Alibi na vodě online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1434 filmů a 125 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Film Alibi na vodě
  Trailer k filmu Alibi na vodě   Sledovat Alibi na vodě online
Žánr:
Krimi
Režie:
Vladimír Čech
Hrají a postavy:
Karel Höger (Kapitán Tůma), Josef Bek (Lízal), Otomar Krejča (Ředitel), Oldřich Nový (Fotograf), Eva Kubešová, Josef Beyvl
Scénář:
Vladimír Čech, Jiří Marek
Země:
Československo
Rok výroby:
1965
Popis:
Kriminalisté Tůma a Líbal tentokrát vyšetřují dvě vraždy, které se staly během filmového natáčení...

Dvojice oblíbených kriminalistů, major Tůma a kapitán Líbal, se pouští do dalšího záhadného případu, zasazeného tentokrát do prostředí filmařů a manekýnek. Režisér Konrád chce natočit svůj nový film polodokumentárním způsobem. Ukryje manekýnku Zuzanu Kroftovou na hausbót zakotvený v malé zátoce a tajně natáčí pátrání policie po zmizelé dívce. Zajímavý pokus se změní v drama ve chvíli, kdy je Zuzana skutečně zavražděna. Kriminalisté se pouští do nesnadného vyšetřování, neboť téměř všichni v neustále se rozrůstajícím seznamu podezřelých mají alibi. Situaci komplikuje nejen odhalení obchodu s pornografickými pohlednicemi, ale také další vražda. Teprve neobvyklá metoda, kdy hluchoněmý rybář Lebeda odezírá ze rtů lidí zachycených na Konrádově filmu, vede k odhalení pachatele.
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko