Sledovat Záhady muzeí online

Sledujte Záhady muzeí online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 95 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online dokument, záhady, historický Záhady muzeí na !
  Sledovat Záhady muzeí online
Žánr:
dokument, záhady, historický
Režie:
Jeremiah Crowell, Nicholas Zeig-Owens, Remy Weber, Sterling Milan
Hrají a postavy:
Molly McGaughey (Ruth Snyder), Don Wildman (on - Host), Robert Sciglimpaglia (Dr. James Brussel), Jaron Frand (Ray DeAutremont / Lost Solider), Douglas Long (on sám), Richie Noodles (UFO Observer)
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Muzea představí své úchvatné poklady minulosti, které nám pomohou zjistit něco o naší historii a porozumět tomu, kým jsme. Za každým artefaktem se skrývá zajímavý příběh a tajemství - příběhy plné afér a záhad, vražd a intrik. Každá epizoda představuje úchvatnou, odhalující a občas i šokující cestu historií. Série prozkoumá doslova každý kout a zákulisí společností, zaměřených na populární a zábavné osoby - neviditelné špióny, chladnokrevné zabijáky, dinosaury, paranormální jedince a další.
Hodnocení:
81 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.