Dokument Záhady muzeí

Sledovat
Záhady muzeí
online

Sledujte Záhady muzeí online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 131 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!

Informace o pořadu

Muzea představí své úchvatné poklady minulosti, které nám pomohou zjistit něco o naší historii a porozumět tomu, kým jsme. Za každým artefaktem se skrývá zajímavý příběh a tajemství - příběhy plné afér a záhad, vražd a intrik. Každá epizoda představuje úchvatnou, odhalující a občas i šokující cestu historií. Série prozkoumá doslova každý kout a zákulisí společností, zaměřených na populární a zábavné osoby - neviditelné špióny, chladnokrevné zabijáky, dinosaury, paranormální jedince a další.

Žánr: Dokument, Mysteriózní
Režie: Nicholas Zeig-Owens
Hrají a postavy: Don Wildman (Christopher Mayhew - Host and Narrator), Sally Rand (ona sama), Michael Richard (Michael Richard - Owner: Rip Van Winkle Gardens), Dag Spicer (Dag Spicer - Senior Curator: Computer History Muse), Merritt Matthew Chase (Tony Mendez), Josh Hyman (Iranian Customs Official)
Scénář: Kurt Tondorf, Brandon M. Stickney, Stephanie Angelides
Země: USA
Rok výroby: 2013-2014
Hodnocení: 80 %

Seznam epizod

Série 5:
(8) Jack rozparovač a víc - sledovat
Série 6:
(3) Psychic Horse, Strange Story of Rubber, Pulaski Axe - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko