Sledovat Vetřelci dávnověku online

Sledujte Vetřelci dávnověku online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 103 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online dokument, historický, civilizace Vetřelci dávnověku na Prima ZOOM!
  Sledovat Vetřelci dávnověku online
Žánr:
dokument, historický, civilizace
Režie:
Kevin Burns, David Silver
Hrají a postavy:
Robert Clotworthy (komentátor), Jonathan Young (Jonathan Young - Mythologist - Psychologist), Philip Coppens (on / ...), Mike Bara (on sám), William J. Birnes (on sám), Linda Moulton Howe (ona sama)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Na základě archeologických nálezů, jako jsou například jeskynní kresby podobné kosmonautům, technicky dokonalé monumentální stavby a sochy, které bychom ani dnes nebyli schopni postavit, obrovské obrazce, viditelné pouze z výšky či nápadně podobné popisy bohů ze všech koutů světa s létajícími vozidly a obrovskými znalostmi, představuje kontroverzní spisovatel a badatel Erich Von Däniken teorii antických astronautů, ve které poukazuje na možnost, že vývoj lidstva mohl být v dávné minulosti ovlivněn návštěvníky z vesmíru
Hodnocení:
75 %
Sledujte na:
Prima ZOOM Prima ZOOM Archív a všechna videa pořadů televize Prima ZOOM online
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski