Sledovat Rozluštěné poklady online

Sledujte Rozluštěné poklady online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 110 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Rozluštěné poklady
  Sledovat Rozluštěné poklady online
Žánr:
Historický, Věda
Režie:
Graeme Ball, Elliot Kew, Anna Thomson, Tom Fowlie, David New, Rob Coldstream
Hrají a postavy:
Mark Bazeley (komentátor), John Masters (John Masters - Intersal 1 díl, 2014), David Moore (David Moore - Nautical Archaeologist 1 díl, 20), Nathan Henry (Nathan Henry - Archaeologist 1 díl, 2014), Stephen Ressler (Stephen Ressler, professor emeritus, United States), Colin Woolard (on - Author)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2016-2018
Popis:
S pomocí nejnovějších vědeckých technologií se vám autoři této série pokusí přiblížit a odhalit tajemství, ukryté po staletí či tisíciletí, Tajemství pokladů, objektů, budov, které se dodnes archeologům nepodařilo rozluštit. Autoři filmu se vydali za odkrýváním tajemství pokladů spolu se seriózními badatelaami: archeology, historiky, vědci a při hledání odpovědí nenechali nepovšimnutý žádný detail.
Hodnocení:
65 %
Sledujte na:
ČT2 ČT2 Archív a všechna videa pořadů televize ČT2 online

Seznam epizod

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski