Dokument
Archanděl

Dokument Archanděl
  Trailer  k pořadu Archanděl
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu: Archanděl

Tajemství Stalinova deníku může změnit dějiny.
Oxfordský historik Kelso je na návštěvě v Moskvě, kde přednáší na konferenci o nově otevřených sovětských archivech. Jedné noci jej kontaktuje záhadný muž, který tvrdí, že ví, kde jsou ukryty Stalinovy tajné spisy. Kelso je rozhodnut prověřit tuto záležitost, náhle se však začnou dít nečekané věci. To, co zprvu vypadalo jako nevinný průzkum, se začíná měnit ve vražednou honičku a Kelsovi zbývá jen pár dní, než opustí Rusko...

Originální název:

Archangel

Režie: Jon Jones
Hrají a postavy: Daniel Craig (profesor Fluke Kelso), Yekaterina Rednikova (Zinaida Rapava), Gabriel Macht (R.J. O'Brian), Lev Prygunov (Vladimir Mamantov), Alexey Diakov (Suvorin), Harry Ditson (Frank Adelman)
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 64 %
Vysíláno na: Spektrum Home
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina