Sledovat
Země dinosaurů 7: Putování za kamenem chladného ohně
online

Země dinosaurů 7: Putování za kamenem chladného ohně
  Trailer k pořadu Země dinosaurů 7: Putování za kamenem chladného ohně Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Nožička byl svědkem podivuhodného úkazu - nebem prolétl "kámen ze studeného ohně" a přistál kdesi v Kouřových horách. Protože byl jediným, kdo to viděl, nikdo mu nevěří až na Pírkova podivného strýce, který přátele povzbuzuje k hledání. Vypráví se, že kámen je nadán tajemnými silami, a Pírkův strýc je chce využít ke svým cílům. Jenže Nožička a jeho kamarádi během vzrušující cesty zjistí, že pravá síla spočívá jinde - v jejich přátelství.

Hrají a postavy: Rob Paulsen (Spike/Rinkus (hlas)), Kenneth Mars (Děda (hlas)), Miriam Flynnová (Babička (hlas)), Jeff Bennett (Petrie/Spokes Dinosaur (hlas)), Jim Cummings (Sierra (hlas)), Aria Noelle Curzonová (Ducky (hlas))
Scénář: Len Uhley
Země: USA
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 59 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT :D 29.7.2022 14:35
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська