Sledovat Lorax online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Lorax
  Trailer k pořadu Lorax   Sledovat 1655 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Fantasy, Pohádka, Rodinný
Režie:
Chris Renaud, Kyle Balda
Hrají a postavy:
Danny DeVito (Lorax (hlas)), Ed Helms (Once-ler (hlas)), Zac Efron (Ted (hlas)), Taylor Swift (Audrey (hlas)), Betty Whiteová (Norma (hlas)), Rob Riggle (O'Hare (hlas))
Scénář:
Ken Daurio, Cinco Paul, Dr. Seuss
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Co uděláte, když chce vaše životní láska opravdický strom a na světě už žádné opravdické stromy nejsou?

Dvanáctiletý chlapec Ted žije ve městě Všechnoves, kde je vše umělé. Miluje dívku Audrey, toužící po opravdovém stromu. Za pomoci svérázné babičky Normy vyhledá starého Jednoráze, který je zodpovědný za zmizení stromů a který prý ví, jak vegetaci obnovit. Tedovy plány chce překazit obchodník s kyslíkem O’Hara, udržující obyvatele města v iluzi o dokonalosti jejich životů.
Hodnocení:
65 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko