Sledovat Vlak do stanice Nebe online

Přehrajte si Vlak do stanice Nebe online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 114 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Vlak do stanice Nebe
  Sledovat Vlak do stanice Nebe online
Žánr:
Drama, Pohádka, Dětem, Válečný
Režie:
Karel Kachyňa
Hrají a postavy:
Zuzana Fišerová, Jana Gýrová, Jaroslav Heyduk, Josef Koza, Bořivoj Navrátil (Kincl), Ivan Palúch
Země:
Československo
Rok výroby:
1972
Popis:
Vlak do stanice Nebe je jedním filmů Karla Kachyni, ve kterém se věnuje dětským hrdinům, jejich veselým i némě veselým příhodám a kde především vistrovsky ztvárňuje vnitřní svět jejich myšlení a citů.

Během poslední válečné zimy přivezla starostlivá maminka svou malou dcerku z Prahy ohrožované nálety do horské vesničky v Beskydech. Dívenku okouzlí tamější úzkokolejná lesní železnice, kterou děti jezdí do školy. Režisér Karel Kachyňa se tu pokosil spojit válečné reálie s poetickým světem dětských her a fantazie. Snímek patří k tomu nejlepšímu, co Kachyňa směl v 70. letech vytvořit.
Hodnocení:
71 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski