Sledovat Vlak do stanice Nebe online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Vlak do stanice Nebe
  Sledovat 1286 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Pohádka, Dětem, Válečný
Režie:
Karel Kachyňa
Hrají a postavy:
Zuzana Fišerová, Jana Gýrová, Jaroslav Heyduk, Josef Koza, Bořivoj Navrátil (Kincl), Ivan Palúch
Země:
Československo
Rok výroby:
1972
Popis:
Vlak do stanice Nebe je jedním filmů Karla Kachyni, ve kterém se věnuje dětským hrdinům, jejich veselým i némě veselým příhodám a kde především vistrovsky ztvárňuje vnitřní svět jejich myšlení a citů.

Během poslední válečné zimy přivezla starostlivá maminka svou malou dcerku z Prahy ohrožované nálety do horské vesničky v Beskydech. Dívenku okouzlí tamější úzkokolejná lesní železnice, kterou děti jezdí do školy. Režisér Karel Kachyňa se tu pokosil spojit válečné reálie s poetickým světem dětských her a fantazie. Snímek patří k tomu nejlepšímu, co Kachyňa směl v 70. letech vytvořit.
Hodnocení:
71 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski