Sledovat film
Lekce
online

Film Lekce
  Trailer  k filmu Lekce
Přehrajte si film Lekce HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 487 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Lekce

Jakou cenu má morálka?
Drama o učitelce z bulharského maloměsta, kterou zničující dluhy pomalu, ale nezadržitelně stahují do propasti. Margita Gosheva ztvárňuje ženu, jejíž zoufalá snaha vymanit se z dluhu nepostrádá prvky thrilleru. Svým výkonem převyšuje na plátně všechny ostatní a postupně odhaluje, že její hrdinka je schopna zajít ve svém jednání až do extrému.

Originální název:

The Lesson

Žánr: Drama
Země: Bulharsko, Řecko
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 72 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe 28.2.2024 12:00

Recenze filmu Lekce:

,,TEN, KDO TY PENÍZE UKRADL, BY SI MĚL UVĚDOMIT, ŽE NIC NEZŮSTANE BEZ TRESTU…“ ///

Bulharskej Art film? Tak to mám (asi) premiéru. „Autentická“ kamera přibližuje tenhle Naděždin nedokonalej svět dostatečně věrohodně. Vstřebávám informaci, že učitelskej plat stojí za hovno. Pak beru na vědomí, že kvůli tý kameře serou tak nějak na tempo příběhu. (Chápu, že sociální drama nebude akční jízda, ale trochu švihu by neškodilo, přece jen uspat se chci nechat jinak…) Připomíná mi to Ulricha Seidla. Jen to není tak vlezlý. Ani drsný. Možná z toho cáká černej humor – nebo spíš morbidita úpadku člověka, na kterýho - když se posere, i hajzl spadne. Mám co dělat, aby pudy (spánek) nezvítězili nad uměním… Možná bych mohl tuhletu Naďu obdivovat. Nebo soucítit. Vlastně nevím… Vím jen, že mě ten její příběh hrozně sere!/// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nepředvídatelný události mě dostaly do sraček. 2.) Přemejšlím, jestli se někoho vojet nebo zabít. 3.) Thx za titule „desade“.

/// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne
20% sestraJoy
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina