Sledovat Věda je detektivka online

Přehrajte si Věda je detektivka online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 114 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Věda je detektivka
  Sledovat Věda je detektivka online
Žánr:
Krimi, Mysteriózní, Rodinný, Vzdělávací, Zábavný, Věda
Režie:
Justin Schneider, Michael Neil-Smith, Ian Munro
Hrají a postavy:
Shae Brewster (ona - Host), Stephen Multari (on - Host), Charlotte Connors (ona sama), Jed Ebert (on sám), Jelena Punosevac (ona sama), Jake Fiori (on sám)
Země:
Austrálie
Rok výroby:
2009
Popis:
Seriál, kde děti řeší kriminální případy jako opravdoví detektivové!

Tedy ne, že by už věda nebyla zábavná, leč každá zábava musí někdy skončit. Ovšem i detektivka může být zábavou a zároveň jde o vědu, že? A ani při tom nemusí padat na zem mrtvoly a tryskat krev. Stačí třeba ... rozlité mléko. Nuda? Ale kdež! Jak si myslíte, že se učili slavní kriminalisté? Jak vznikly ty nejznámější kriminalistické metody? A proto vzhůru do všedního života, který je plný situací, na nichž se nůžeme některé z těch úžasných metod naučit! Náš tým detektivů nakonec vždycky spolehlivě najde viníka, to si pište!
Hodnocení:
68 %
Sledujte na:
ČT :D ČT :D Archív a všechna videa pořadů televize ČT :D online

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski