Věda je detektivka

Sledovat
Věda je detektivka
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Seriál, kde děti řeší kriminální případy jako opravdoví detektivové!
Tedy ne, že by už věda nebyla zábavná, leč každá zábava musí někdy skončit. Ovšem i detektivka může být zábavou a zároveň jde o vědu, že? A ani při tom nemusí padat na zem mrtvoly a tryskat krev. Stačí třeba ... rozlité mléko. Nuda? Ale kdež! Jak si myslíte, že se učili slavní kriminalisté? Jak vznikly ty nejznámější kriminalistické metody? A proto vzhůru do všedního života, který je plný situací, na nichž se nůžeme některé z těch úžasných metod naučit! Náš tým detektivů nakonec vždycky spolehlivě najde viníka, to si pište!

Žánr: Krimi, Mysteriózní, Rodinný, Vzdělávací, Zábavný, Věda
Režie: Justin Schneider, Michael Neil-Smith, Ian Munro
Hrají a postavy: Shae Brewster (ona - Host), Stephen Multari (on - Host), Charlotte Connors (ona sama), Jed Ebert (on sám), Jelena Punosevac (ona sama), Jake Fiori (on sám)
Scénář: Alison Peters, Alison Leigh, Rodney Long, Nick Long, Claire Westerman, Allyson Griffiths
Země: Austrálie
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 88 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko