Sledovat Třetí skoba pro Kocoura online

Přehrajte si Třetí skoba pro Kocoura online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 98 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online dětem Třetí skoba pro Kocoura na Nova!
  Trailer k pořadu Třetí skoba pro Kocoura   Sledovat Třetí skoba pro Kocoura online
Žánr:
dětem
Režie:
Radim Cvrček
Hrají a postavy:
Karel Hofman (Policista), Lubomír Kostelka (Vedoucí oddílu Bobs), Ladislav Mrkvička (Kocour), Kamil Koula (Sok René), Stanislav Dvořák (Lucie), Michaela Kiklová (Jožin)
Země:
Československo
Rok výroby:
1983
Popis:
Mladý horolozec mladým detektivem v úspěšné dětské detektivce o mrtvole na nečekaném místě.

Členové turistického oddílu z malebného jihomoravského městečka trénují horolezecké dovednosti v blízkých skalách. Když se však první dva, Ivan Kočička řečený Kocour s kamarádem Jožinem, dostanou na vrchol skalní věže zvané Hláska, objeví Kocour v jeskyni na vrcholu druhé skály, spojené s hláskou chatrným můstkem, mrtvolu neznámého muže. Když však dorazí na místo bezpečnost, je z mrtvoly spící archivář Hromada, který tvrdí, že je amatérský entomolog a v jeskyni usnul. Všichni mu věří, jen Kocour trvá na tom, že v jeskyni ležela mrtvola. Stane se terčem posměchu, a tak se rozhodne pátrat na vlastní pět. Zatímco se znovu vydává na Hlásku, začíná policie vyšetřovat loupež na místním zámku Kotově. Zatímco policisté marně hledají lupiče, Kocour, který si uvědomil souvislost mezi mrtvolou a loupeží, se rozhodne na lupiče nastražit past.
Hodnocení:
71 %
Sledujte na:
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski