Sledovat Třetí skoba pro Kocoura online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Třetí skoba pro Kocoura
  Trailer k pořadu Třetí skoba pro Kocoura   Sledovat 1532 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Dětem
Režie:
Radim Cvrček
Hrají a postavy:
Karel Hofman (Policista), Lubomír Kostelka (Vedoucí oddílu Bobs), Ladislav Mrkvička (Kocour), Kamil Koula (Sok René), Stanislav Dvořák (Lucie), Michaela Kiklová (Jožin)
Scénář:
Vojtěch Vacke
Země:
Československo
Rok výroby:
1983
Popis:
Mladý horolozec mladým detektivem v úspěšné dětské detektivce o mrtvole na nečekaném místě.

Členové turistického oddílu z malebného jihomoravského městečka trénují horolezecké dovednosti v blízkých skalách. Když se však první dva, Ivan Kočička řečený Kocour s kamarádem Jožinem, dostanou na vrchol skalní věže zvané Hláska, objeví Kocour v jeskyni na vrcholu druhé skály, spojené s hláskou chatrným můstkem, mrtvolu neznámého muže. Když však dorazí na místo bezpečnost, je z mrtvoly spící archivář Hromada, který tvrdí, že je amatérský entomolog a v jeskyni usnul. Všichni mu věří, jen Kocour trvá na tom, že v jeskyni ležela mrtvola. Stane se terčem posměchu, a tak se rozhodne pátrat na vlastní pět. Zatímco se znovu vydává na Hlásku, začíná policie vyšetřovat loupež na místním zámku Kotově. Zatímco policisté marně hledají lupiče, Kocour, který si uvědomil souvislost mezi mrtvolou a loupeží, se rozhodne na lupiče nastražit past.
Hodnocení:
71 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko