Sledovat Santa Claus 3: Úniková klauzule online

Přehrajte si Santa Claus 3: Úniková klauzule online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online fantasy, komedie, pohádka, dětem, rodinný Santa Claus 3: Úniková klauzule na !
  Trailer k pořadu Santa Claus 3: Úniková klauzule   Sledovat Santa Claus 3: Úniková klauzule online
Žánr:
fantasy, komedie, pohádka, dětem, rodinný
Režie:
Michael Lembeck
Hrají a postavy:
Tim Allen (Scott Calvin), Elizabeth Mitchellová (paní Clausová), Eric Lloyd (Charlie Calvin), Judge Reinhold (doktor Neil Miller), Wendy Crewsonová (Laura Millerová), Spencer Breslin (Curtis,šéf Elf)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Sváteční rodinné dobrodružství.

Muž, který kdysi omylem zabil Santu Clause a musel se chopit jeho povinností, se vrací ve svém červeném kabátě v další rodinné komedii, kdy jindy než o Vánocích. Nový Santa si na Vánoce pozve na návštěvu tchána s tchyní, aby se přidali ke společné oslavě. Už tak velký předvánoční zmatek naroste, když se objeví lákavá možnost, jak přestat být Santou Clausem a zbavit se jeho povinností. Situace ovšem využije záludný Jack Mráz a promění Vánoce na severním pólu i po celém světě v pořádně mrazivé Mráznoce. Santa tak přecijen musí absolvovat divokou jízdu na saních a čelit nejděsivější výzvě svého života, aby Vánoce zachránil.
Hodnocení:
49 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski