Sledovat
Šmoulové
online

Šmoulové
  Trailer  k pořadu Šmoulové
Přehrajte si Šmoulové online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 152 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 100 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 1 Kč měsíčně.

Informace o pořadu

Nejšmoulovatější období všech dob.
Šmoulové se v této napůl hrané a napůl animované akcí nabité rodinné komedii dostali na stříbrné plátno. Když nebohé modré trpaslíky mimo jejich vesnici honí zlý čaroděj Gargamel, jsou nuceni projít magickou bránou. Ocitnou se v lidském světě, přímo uprostřed newyorského Central Parku. Maličcí Šmoulové v pulzujícím velkoměstě neví kudy kam, musí rychle najít cestu zpět do své vesnice, než je Gargamel najde!

Originální název:

The Smurfs

Režie: Raja Gosnell
Hrají a postavy: Hank Azaria (Gargamel (Václav Knop)), Neil Patrick Harris (Patrick Winslow (Ondřej Brzobohatý)), Jayma Maysová (Grace Winslowová (Nikola Votočková)), Sofía Vergaraová (Odile (Jitka Čvančarová)), Tim Gunn (Henri), Madison McKinley (modelka)
Země: USA, Belgie
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 54 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська