Sledovat
Příběh žraloka
online

Příběh žraloka
  Trailer k pořadu Příběh žraloka Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Za každou malou rybou hledejte velkou lež.
Oscar, malá rybka, která samou upovídaností pusu nezavře, má ctižádost pohybovat se v nejvyšších společenských vrstvách. Lennymu, velkému bílému žralokovi, způsobila citlivá povaha životní problém, který drží ve velké tajnosti: je totiž vegetarián. Poté, co pravda vyjde najevo, stane se Oscar následkem velké lži pochybným hrdinou. Přesto se právě tehdy Oscar a Lenny stanou dobrými přáteli.

Hrají a postavy: Will Smith (Oscar - hlas), Robert De Niro (Don Lino - hlas), Renée Zellwegerová (Angie - hlas), Jack Black (Lenny - hlas), Angelina Jolieová (Lola - hlas), Martin Scorsese (Sykes - hlas)
Země: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 62 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 28.5.2022 14:30
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko