Sledovat
O Nosáčkovi
online

O Nosáčkovi
  Trailer k pořadu O Nosáčkovi Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu

O tom, jak zlá čarodějnice zaklela Jakoba v trpaslíka a naučila ho skvěle vařit.
Ošklivá stařena, zlomyslná čarodějnice, vláká mladíka Jakoba do svého domu a tam ho promění v ošklivého trpaslíka s dlouhým nosem. Udělá si z něj svého sluhu, ale naučí ho ale také skvěle vařit. Teprve po sedmi letech se Jakob může vrátit ke svým rodičům, ti ho ale nepoznají a vyženou ho. Díky skvělému kuchařskému umění najde Jakob práci na zámku a nakonec i štěstí a lásku krásné dívky.

Hrají a postavy: Mechthild Grossmannová (Fee Kräuterweis), Michael Markfort (Zwerg Nase), Justus Kammerer (Junger Jakob), Daniel Roesner (starý Jacob), Markus Majowski (Herzog Alois), Inga Buschová (Gräfin Wilhelmine)
Země: Německo
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 55 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 1.12.2022 03:55
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська