Sledovat Gruffalo online

Přehrajte si Gruffalo online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 114 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Gruffalo
  Trailer k pořadu Gruffalo   Sledovat Gruffalo online
Žánr:
Animovaný, Pohádka, Rodinný
Režie:
Max Lang, Jakob Schuh
Hrají a postavy:
Helena Bonham Carterová (matka veverka (hlas)), James Corden (myš (hlas)), Tom Wilkinson (liška (hlas)), John Hurt (sova (hlas)), Rob Brydon (had (hlas)), Robbie Coltrane (Gruffalo (hlas))
Země:
Velká Británie, Německo
Rok výroby:
2009
Popis:
Gruffalo, půlhodinový animovaný fi lm, vycházející z klasické obrázkové knížky spisovatelky Julie Donaldsonové a ilustrátora Axela Scheffl era, vypráví kouzelný příběh o myšákovi, který chodí po lese a hledá oříšek. Potkává tři predátory, kteří ho chtějí sežrat - lišku, sovu a hada. Aby přežil, musí odvážný myšák použít svůj důvtip. Prohlašuje, že se má setkat s příšerným netvorem Gruffalem a predátoři se jeden po druhém dají zděšeně na útěk. Myšák si věří čím dál tím víc. Nic se mu v lese nemůže stát. Dokud nezajde za roh a neocitne se tváří v tvář příšernému plodu své představivosti, samotnému Grufallovi. Znovu musí vynaložit velké úsilí, aby unikl nebezpečí. Nakonec najde oříšek a může si ho v klidu sníst. Podle knihy The Gruffalo, Julia Donaldson, Axel Scheffler.
Hodnocení:
75 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski