Sledovat
Gruffalo
online

Gruffalo
  Trailer k pořadu Gruffalo Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Gruffalo, půlhodinový animovaný fi lm, vycházející z klasické obrázkové knížky spisovatelky Julie Donaldsonové a ilustrátora Axela Scheffl era, vypráví kouzelný příběh o myšákovi, který chodí po lese a hledá oříšek. Potkává tři predátory, kteří ho chtějí sežrat - lišku, sovu a hada. Aby přežil, musí odvážný myšák použít svůj důvtip. Prohlašuje, že se má setkat s příšerným netvorem Gruffalem a predátoři se jeden po druhém dají zděšeně na útěk. Myšák si věří čím dál tím víc. Nic se mu v lese nemůže stát. Dokud nezajde za roh a neocitne se tváří v tvář příšernému plodu své představivosti, samotnému Grufallovi. Znovu musí vynaložit velké úsilí, aby unikl nebezpečí. Nakonec najde oříšek a může si ho v klidu sníst. Podle knihy The Gruffalo, Julia Donaldson, Axel Scheffler.

Hrají a postavy: Helena Bonham Carterová (matka veverka (hlas)), James Corden (myš (hlas)), Tom Wilkinson (liška (hlas)), John Hurt (sova (hlas)), Rob Brydon (had (hlas)), Robbie Coltrane (Gruffalo (hlas))
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 76 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV1 2.1.2022 07:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko