Sledovat Král sokolů online

Přehrajte si Král sokolů online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 98 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online dobrodružný, fantasy, rodinný Král sokolů na !
  Trailer k pořadu Král sokolů   Sledovat Král sokolů online
Žánr:
dobrodružný, fantasy, rodinný
Režie:
Václav Vorlíček
Hrají a postavy:
Braňo Holíček (loutkář Tomáš), Juraj Kukura (Balador), Klára Jandová (Formina), Waldemar Kownacki (Vagan), Jiří Langmajer (Iver), Manuel Bonnet (Donát)
Země:
Česká republika, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Německo, Francie
Rok výroby:
2000
Popis:
Pohádkové dobrodružství mladého sokolníka.

Historicko-romantický rodinný film. Děj je situován do období středověku. V lůně krásné přírody pod hradem mocného pána Baladora žije čtrnáctiletý Tomáš se svým otcem, panským podkoním, dědečkem Metodějem a sestřičkou Agátou. Chlapec od malička vyrůstá v horách, zná každé jejich tajemství a má schopnost rozumět řeči zvířat a ptáků. Jeho život plyne pokojně až do chvíle, kdy je jeho otec roztrhán vlky a dědeček Metoděj se vydá na Baladorův hrad prosit o práci.
Hodnocení:
65 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski