Sledovat Nepovedený kouzelník online

Přehrajte si Nepovedený kouzelník online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online Pohádka, Dětem Nepovedený kouzelník na !
  Trailer k pořadu Nepovedený kouzelník   Sledovat Nepovedený kouzelník online
Žánr:
Pohádka, Dětem
Režie:
Adam Rezek
Hrají a postavy:
Václav Rašilov, Zuzana Kajnarová, Miroslav Táborský, Zuzana Bydžovská, Viktor Preiss
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2005
Popis:
Veselá pohádka o zakletém kocourovi, mrzutém kouzelníkovi a ztracené princezně.

Jednoho dne se v chatrči mrzutého kouzelníka Bonifáce objeví tajemný sluha Dorián jako dědictví od Bonifácova strýce Hadriána. Dorián, potrestaný za svou pýchu, je ve dne člověkem, v noci kocourem. Součástí Hadriánova odkazu je také čarodějná kniha, s jejíž pomocí se Bonifácovi začne dařit. Dorián tajně přijde na to, jak zrušit své zakletí: musí najít dívku se zlatým srdcem. Takové má na svém přívěšku princezna Ludmila z nedalekého království. Dorián tedy přemluví Bonifáce, aby použil svoji kouzlenou moc, Ludmilu unesl a udělal si z ní hospodyňku. Jenže i když Dorián myslí zprvu především na sebe, do princezny se brzy zamiluje. Ale to už se Bonifác rozhodl, že se s Ludmilou ožení?
Hodnocení:
45 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski