Sledovat
O bojácném Floriánkovi
online

O bojácném Floriánkovi
  Trailer k pořadu O bojácném Floriánkovi Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Pohádková komedie o hrnčíři z Kvítečkova, který pro svou lásku přemohl strach.
Původní podoba televizní pohádkové komedie je divadelní. Napsal ji a původními písňovými texty doplnil Zdeněk Kozák, dramatik a rozhlasový režisér. Příběh vychází z tradice českých pohádek, které znají hastrmana i jako tvora k nerozeznání podobného lidem, jenž jim může pomáhat a uzavírat s nimi hlubší vztahy. Také bojácnému Floriánkovi pomůže ke štěstí polidštěný vodník, jenže jak se ukáže, bez vlastní odvahy by si titulní hrdina svou milou nevydobyl.

Žánr: Komedie, Pohádka
Hrají a postavy: Roman Vojtek (Hrnčířský synek Floriánek), Jana Tabrea (Floriánkova Rozálka), Stanislav Zindulka (Stárnoucí vodník Pantlička), Drahomíra Hofmanová (Vodníkova partnerka), Jiří Pecha (Polepšené strašidlo), Jiří Tomek (Polepšené strašidlo)
Scénář: Zdenek Kozák
Rok výroby: 1998
Hodnocení: 74 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 29.12.2021 07:45
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko